Przygotowania do rozmów kwalifikacyjnych

Przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych - angielski

Przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych

Przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych. W dzisiejszych czasach rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim jest zjawiskiem bardzo powszechnym, co więcej poziom znajomości języka angielskiego służy często do pozyskania lepszej pozycji bądź możliwości uzyskania lepszego stanowiska.
Podobnie wygląda sytuacja z CV. Na niektóre stanowiska wymagane jest od kandydatów przesłanie wersji angielskiej i czasem tylko angielskiej, żeby zaaplikować na dane stanowisko, które niekoniecznie związane jest z językiem angielskim.

Nauka przygotowująca do rozmów kwalifikacyjnych ściśle koncentruje się na słownictwie związanym z zadaniami i obowiązkami, jakie dany Słuchacz wykonuje na swoim stanowisku, bądź stanowisku, na które aplikuje, ze szczególnym naciskiem na szczegółowe opisy związane z charakterem pracy, tematyką osiągnięć, sukcesów, cech charakteru oraz specjalistycznym językiem charakterystycznym dla danej branży.

Kiedy odbywają się zajęcia

Przygotowania do rozmów kwalifikacyjnych odbywają się w robocze dni tygodnia w godzinach od 7.00 do 19.00. Zobacz cennik

Co mnie wyróżnia:

  • duże doświadczenie
  • najnowsze metody nauki
  • miła, przyjazna atmosfera
  • kawa, herbata, słodki poczęstunek gratis 🙂